Genel

Bebeğiniz İçin En Sağlıklısı

By 28 Aralık 2018 No Comments

Bebeğiniz için en doğru tercih olacak Confetti Kids halılarımızın özelliklerini sizler için hazırladık.

Doğdukları ilk günden itibaren hayatımızın bir parçası olan, mis kokularıyla başımızı döndüren bebeklerimiz için her zaman en iyisini isteriz. Giysilerini, mamalarını, bezlerini, biberonlarını seçme konusundaki gösterdiğimiz hassasiyeti bebeğimizin yaşam alanı olan odasında da gösteriyor muyuz?

HİJYEN

İçiniz rahat olsun, Confetti Carpets bebeğiniz için en iyisini düşünerek Confetti Kids’i yarattı. Antialerjik halılarımız sayesinde emin ellerde olan bebeğiniz, toz ve mikroplardan uzak sağlıklı bir bebeklik dönemi geçiriyor. Üstelik halılarımız kanserojen ve yapay maddeler içermiyor.

DOKUSU

Hijyen konusunda rakip tanımayan halılarımızın bir başka özelliğiyse dokuları. Halılarımız, emekleme dönemlerinde zeminle sık sık temas eden bebeğiniz için uygun olarak tasarlandı. Dört gözle beklediğiniz o ilk adımlar, yumuşacık dokusuyla Confetti Kids bebek halılarıyla buluşuyor.

DİKKAT ÇEKİCİLİĞİ

Biraz büyümeye başladıklarında bebeklerin dikkatini birçok çekiyor; etraflarındaki renkler, şekiller, sesler… Odasında kullanacağınız renkli ve birbirinden şık desenleriyle Confetti Kids halıları, bebeğinizin hayal gücünün gelişmesine de olanak sağlıyor.

Leave a Reply